КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Наші цінності: чесність, лояльність та професіоналізм

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

Про наш інтернет-магазин

Prestige протягом багатьох років займається доставкою взуття для жінок. Наша філософія полягає в тому, щоб дотримуватися останніх світових тенденцій моди і надавати Клієнтам взуття з унікальним характером і цікавим стилем, а також за доступними цінами. Наші цінності: чесність, лояльність, професіоналізм і індивідуальний підхід до Клієнтів і Партнерів по бізнесу.

Ексклюзивність пропозиції доводить те, що наше взуття користується величезною популярністю серед польських зірок, fashion блогерів і дизайнерів одягу для показів своїх колекцій. Крім того, стилісти провідних польських модних журналів із задоволенням вибирають взуття Prestige.

Prestige – процвітаюче сімейне підприємство. Наша команда складається з кваліфікованих співробітників, які майже 24 години на добу піклуються про своєчасне виконання замовлень, професійне обслуговування Клієнтів, вправну обробку повернень і рекламацій, а також імідж, рекламу і візуальне оформлення нашого магазину. Найкращим доказом цього є постійно зростаюче співтовариство лояльних Клієнтів і Підрядників.

ПРО НАС В ДЕКІЛЬКОХ ЦИФРАХ

Ми опрацьовуємо всі аспекти планування

3
РОКИ РОБОТИ
2
Магазини
5
ЧЛЕНИ КОМАНДИ
1750
НАІСЛАННО ЗАМОВЛЕНЬ