Правила та умови оплати та доставки товару

Оплата замовлень оформлених у нашому інтернет-магазині здійснюватиметься в національній валюті України, готівкою або за безготівковим розрахунком, за допомогою одного з найбільш зручних для Вас способів оплати.

Оплата:

  1. Готівка
  2. Безготівковий розрахунок згідно з виставленим рахунком-фактурою.
  3. Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me
  4. Накладним платежем при доставці до іншого міста.

Доставка здійснюється в робочі дні з 10:00 до 20:00, у суботу з 10:00 до 17:00. Доставка по Харкову – обговорюватися з менеджером компанії, можливо як безкоштовною так і за тарифами перевізника в залежності від віддаленості, вантажопідйомності, об’єму і т.д.

Час доставки залежить від: побажань клієнта + маршруту доставок + дорожньої обстановки та погодних умов.

Доставка до передмістя Харкова

Вартість доставки в найближчі передмістя Харкова залежить від відстані та обговорюється окремо. Доставка товарів здійснюється протягом 1-3 днів за погодженням з Покупцем. доставки з 9:00 до 20:00. Замовлення доставляється до під’їзду або воріт будинку. Вивантаження та підйом на поверх водій не здійснює. Якщо Вам додатково необхідні підйом важких чи великогабаритних товарів на поверх або послуги вантажно-розвантажувальної техніки, повідомте про це нашого менеджера.

Доставка по Україні

За бажанням замовника ми можемо надіслати замовлення і в інші міста України за допомогою сторонніх транспортних копань (Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс та ін.). Вартість послуг перевізника оплачується замовником окремо під час отримання товару. Конкретна вартість доставки розраховується транспортними фірмами в залежності від ваги та габаритів замовлених товарів.

Гарантія доставки передплаченого товару до іншого міста.

Після оплати товару готівкою або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, витяг з вашого рахунку тощо. Якщо доставка оплаченого товару не буде здійснена – ви можете звертатися з цими документами в відповідні інстанції, наприклад, у товариство захисту прав споживачів. Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція транспортної компанії, що підтверджує, що товар був Вам відправлений. Отримуючи товар в офісі кур’єрської компанії, ви підписуєте документи, що підтверджують отримання Вами товару. Відповідальність за доставку та цілісність товару після відправлення несе транспортна компанія. Усе товари проходять огляд перед відправкою до іншого міста. При відправленні товар може бути застрахований кур’єрською компанією, таким чином у вас буде гарантія цілісності одержуваного товару.